pol_pm_Atlas-wyciag-Python-III-Kelton-HOME-325_2

Jaki sprzęt będzie najlepszy do domowej siłowni?

Domowa siłownia to optymalne rozwiązanie dla tych osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach na ogólnodostępnych urządzeniach. Jak ją urządzić i w jaki sprzęt winna ona być wyposażona?

Urządzenia podstawowe

Do podstawowych urządzeń, które w naszej domowej siłowni będą wręcz niezbędne, zaliczamy przede wszystkim sprzęt do ćwiczeń aerobowych. Do tego grona zaliczamy między innymi rowerki, orbitreki magnetyczne, steppery i bieżnie elektryczne.

To jednak nie wszystko. Dobra domowa siłownia (do zastosowań prywatnych), powinna posiadać również atlas ćwiczeń. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, którego rolą jest umożliwienie obciążenia poszczególnych części ciała, takich jak mięśni grzbietu, kończyn, klatki piersiowej, brzucha i tułowia.

Akcesoria dodatkowe
pol_pm_Atlas-wyciag-Python-I-Kelton-HOME-327_2
Oprócz podstawowego sprzętu, warto mieć w zanadrzu kilka ciekawych akcesoriów, dzięki którym ćwiczenia będą efektywniejsze i bezpieczniejsze.

1. Maty antypoślizgowe – zabezpieczą sprzęt przed przesuwaniem się. Dzięki temu, wykonywane ćwiczenia będą jeszcze bezpieczniejsze.

2. Lustro – jego obecność motywuje do efektywniejszych ćwiczeń. Ponadto pozwala ono lepiej skorygować postawę ciała człowieka, co ma szczególne znaczenie podczas wykonywania złożonych zadań.

3. Mata wyciszająca – duża domowa siłownia, może generować sporo dźwięków o dużym natężeniu. Dlatego postarajmy się o matę wyciszającą (wykonaną z tworzywa sztucznego), która z powodzeniem wyciszy wnętrze pomieszczenia.

Oczywiście oferta naszego sklepu to nie tylko wyżej wymienione wyposażenie do siłowni. Zapewniamy, że jest ona znacznie szersza i godna polecenia.

Wszystkie niezbędne urządzenia do domowej siłowni dostaniesz pod adresem https://kelton.pl/pol_m_KELTON-HOME-150.html