0_0_productGfx_8b629abe40d5e16b5c3843f375f6f27b

Gdzie kupować materiały do decoupage?

Żeby zacząć swoja przygodę z decoupage, na początek nie potrzeba wiele, jednak w miarę jedzenia apetyt rośnie. Im większe mamy doświadczenie, tym bardziej profesjonalne i różnorodne materiały chcemy kupować.
0_0_productGfx_246fe2c17c8f7f7ff41905e3ee6afd84
O ile na początek wystarczy zwykły klej, pędzel, lakier i serwetki z supermarketu, tak z czasem zaczynamy się rozglądać za coraz lepszymi jakościowo produktami dającymi nowe możliwości. Odkrywamy też swoje indywidualne upodobania i wiemy z jakimi materiałami pracuje nam się najlepiej, a efekty są dla nas zadowalające. Np. pędzel powinien być z naturalnego włosia, żeby był jak najbardziej miękki i nie zostawiał włosów. Na początku niespecjalnie zwracamy na to uwagę, jednak po pewnym czasie zaczyna przeszkadzać, a my coraz większą wagę przywiązujemy do detali. Oprócz ozdabiania serwetkami nasze dzieło zyska jeśli podmalujemy je również za pomocą farb. Najlepiej sprawdzają się do tego celu farby akrylowe. Ciekawe efekty naszym pracom nadadzą różnego rodzaju preparaty powodujące spękania, czy dające efekt postarzenia przedmiotu.Gdzie to wszystko kupić? Potrzebne akcesoria możemy zamówić w sklepie internetowym. Dobrym miejscem na poszukiwanie profesjonalnych materiałów będzie też sklep dla plastyków, gdzie profesjonalni sprzedawcy doradzą najlepsze produkty.

Produkty do wykonywania decoupage są raczej łatwo dostępne, często możemy wykorzystać to co mamy w domu. Jednak jeśli chcemy zajmować się zdobieniem przedmiotów tą metodą na poważnie, warto poszukać specjalnie przeznaczonych do tego produktów.

Najlepszym miejscem do takich zakupów jest Świat Artysty – https://www.swiatartysty.pl/pl/c/DECOUPAGE/36